Ogłoszenie

Witamy na forum gildii Ultra!

#1 2013-07-06 11:57:59

Saharima

Użytkownik

Starożytne Królestwo Rorazan- q

Q pt "Tajna Broń"niestety nie mogę zlinkować puki co. Zadanie w obozie Banrioch.

OPIS:
Uzbrój Soczewkę Światła, którą dał ci Jajash Stopa Czerwia i użyj jej, a następnie umieść 10 Min Kierunkowych wokół Obozu Banrioch.

Soczewka w jaki sposób ma działać? Miejsca umieszczenia min nie są oznaczone , w jaki sposób uzbroić soczewke ? Bo ona mi znika po dniu i muszę brać zadanie od nowa. Dodam że soczewke noszę w czasie q bo tyle wiem.

Wszelkie uwagi mile widziane

Ostatnio edytowany przez Saharima (2013-07-06 11:59:13)

Offline

 

#2 2013-07-07 18:54:03

Krik

Administrator

Re: Starożytne Królestwo Rorazan- q

O ile sie nie myle... Uzywasz soczewki i w tym obozie, dookola pojawiaja sie takie zielone strzalki, ktore wskazuja miejsce na ziemi. Wystarczy najechac myszka na te miejsce i lpm - postac powinna sobie rozmieszczac te miny

Offline

 

#3 2013-07-07 18:55:20

Krik

Administrator

Re: Starożytne Królestwo Rorazan- q

ew wejsc w te miejsca i uzyc miny:P cos w ten desen

Offline

 

#4 2013-07-08 20:29:58

Saharima

Użytkownik

Re: Starożytne Królestwo Rorazan- q

Nie ma żadnych strzałek godzinę łaziłam tam i specialnie stawałam w wielu miejscach myślac że mi zajarzy w końcu ta soczewka. Ale będe szukać cokolwiek jakiegoś znacznika dzięki

Edit: Soczewki mają prawa znikać jesli je trzymamy za długo w plecaku, wyjściem jest branie q od nowa. Udało mi się zrobić ten q. Dokładniej mówiąc trzeba ubrać pierścień (soczewka)potem nacisnąć na niego tym samym aktywując wyswietli się tryb wykrywania i faktycznie pojawią się zaznaczone miejsca ze strzałkami zielonymi wchodzimy na to miejsce i umieszczamy minę i gotowe. Terazsię to okazuje jakie to było banalne. Temat można zamknąć. Dzięki!

Ostatnio edytowany przez Saharima (2013-07-09 20:42:37)

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.punk-rock.pun.pl www.shurikenninja.pun.pl www.cyber-shot.pun.pl www.groszekigroszki.pun.pl www.extra-bakugan.pun.pl